לבחור מסלול לימודים וקריירה בהתאמה אישית

לא בטוחים מה השלב הבא בחיים שלכם? באמצעות מענה על שאלות וסימון העדפות אישיות בממשק החדשני של mako, תוכלו לזהות את תחומי הלימוד והמקצועות המתאימים לכם. קחו לכם כ-12 דקות והתחילו לתכנן את הצעד הבא שלכם.

איך זה עובד?

בחירת היגדים

עליכם לבחור את ההיגדים שאתם מזדהים איתם באמצעות לחיצה על כפתור "נכון לגביי". ההיגד לא מתאים לכם? לחצו על "לא נכון" או פשוט עברו הלאה.

דירוג

כעת נבקש מכם לדרג את ההיגדים שבחרתם על פי סדר חשיבותם עבורכם.

תוצאות

בשלב זה נציג לכם 1 עד 3 תחומי לימוד שהממשק מצא שמתאימים לכם, בשילוב מידע מעניין ושימושי.

התאמה

חשובה לכם גמישות בלימודים? עלות התואר משחקת תפקיד? פה המקום לציין זאת.

מי אנחנו

כלי אבחוני זה מבוסס על מחקרים וסקרים שהועברו לאלפי משתתפים. מנגנון הניבוי העומד מאחורי Leap פותח על ידי חברת TACK אסטרטגיות צמיחה ובראשה ד"ר איתן אור, בעלים ומנכ"ל בעל PHD בפסיכולוגיה ארגונית. ב-TACK פותחו לאורך השנים מתודולוגיות ייחודיות בעולמות של עיצוב אסטרטגיה עסקית, חדשנות פורצת דרך, ניהול שינויים ולמידה אירגונית.

הכלי משמש ליעוץ לימודים, ומתבסס על מחקר מהימן ומתוקף שערכה חברת TACK אסטרטגיות צמיחה בקרב משיבים בגילאי 40-22 בארבעה גלים של מיקוד ותיקוף מחקריים. המחקר בחן את מידת התאמתם של המשיבים לתחומי לימוד מסוימים לפי דיווחם העצמי. על סמך ממצאי המחקר נבנה שאלון הכלי. השאלון בנוי מהיגדים הממפים מאפיינים אישיותיים, מוטיבציות וערכים וכן מתייחס לשיקולים פרקטיים הרלוונטיים לאנשים בבחירת תחום הלימוד המתאים עבורם. היגדי השאלון קובצו ל"אשכולות" (עולמות תוכן) המאגדים תחומי לימוד שונים. קיבוץ תחומי הלימוד לאשכולות התבצע על ידי היועצים והחוקרים בחברת TACK, בהסתמך על מחקרים שונים, על תיאוריות אישיות בפסיכולוגיה ועל בסיס המחקר המצטבר. תוצאות הכלי מציגות למשתמש בו את אשכולות הלימוד שנמצאו כמתאימים לו ביותר ובכך הוא מקבל הכוונה מקצועית להמשך עתידו. בהמשך הוא יכול ללמוד ולהכיר כל תחום בתוך כל אשכול, להבין מהן אפשרויות התעסוקה העתידיות העומדות בפניו, ולקבל הערכה של רמת השכר שמקבלים הבוגרים בתפקידים התחלתיים ובתפקידי המשך.

בקרוב

מסלול נוסף שיאפשר לכם להבין מה הצעד הבא המומלץ לכם בפיתוח הקריירה האישית שלכם.